• Ziņas
  • Latvijas ceļi
  • Lauksaimnieki ir noskaņoti pret OCTA iegādi, ja auto netiek izmantots ceļu satiksmē

Plūdu dēļ satiksmei slēgts autoceļa posms Atašienes pagastā

Plūdu dēļ satiksmei slēgts reģionālā autoceļa Krāslava – Preiļi – Madona posms Krustpils novada Atašienes pagastā, portālu "Delfi" informēja uzņēmām VAS "Latvijas Valsts ceļi".

Applūdušajā posmā notika ceļa būvdarbi, kas patlaban ir pārtraukti.

Kopš trešdienas ilgstoša lietus rezultātā grāvjos un upēs ir cēlies ūdens līmenis, meteorologi prognozē, ka periodiski nokrišņi turpināsies, kā arī atsevišķos reģionos pastiprināsies vēja brāzmas.

Lietavu izraisīto plūdu dēļ jau ir slēgta satiksme uz valsts vietējiem autoceļiem: uz autoceļa Žīguri – Silaciems – Katleši Viļakas novada Žīguru pagastā un uz autoceļa Livzinīki – Krīvu Stiglova Kārsavas novada Mežvidu pagastā. Šo ceļu slēgto posmu apbraukšana iespējama pa pašvaldības un meža ceļiem.

Jau ziņots, ka naktī uz trešdienu ilgstoša lietus rezultātā grāvjos un upēs ir cēlies ūdens līmenis, meteorologi prognozē, ka periodiski nokrišņi turpināsies, kā arī atsevišķos reģionos pastiprināsies vēja brāzmas.

Par vējā kritušiem kokiem un lietavu dēļ applūstošiem vai izskalotiem valsts autoceļiem "Latvijas Valsts ceļi" aicina informēt, zvanot pa diennakts bezmaksas informatīvo līniju 80005555.

Drukāt