Dobelē notiks Lieldienu jampadracis

2016. gada 27.martā no plkst. 11:00 - 15:00 vēsturiskajā Tirgus laukumā norisināsies LIELDIENU JAMPADRACIS (sliktu laika apstākļu gadījumā pasākums norisināsies Dobeles pilsētas kultūras namā).

Atzīmējot pavasara saulgriežu svinības, Dobeles pilsētas kultūras nams aicina Dobeles un Dobeles novada iedzīvotājus, kā arī pilsētas viesus uz LIELDIENU JAMPADRACI!

No plkst. 11:00 gan lieli, gan mazi jampadrača dalībnieki ir aicināti doties atrakcijās un rotaļās kopā ar stilīgo zaķi Kašeru (Kaspars Blūms - Blūmanis), pēc tam doties meklēt Lieldienu zaķa paslēptās olas.

Ņemiet līdzi savu spēcīgāko olu un piedalieties olu kaujās vai arī ar savu raibāko Lieldienu olu izstādē - konkursā "KRĀŠŅĀKĀ LIELDIENU OLA!"

Plkst. 12:00 skanīgi priekšnesumi konkursa "Cālis 2016" dalībnieku izpildījumā.

Pozitīvās Burkānu atrakcijas, Trušu pilsētiņa, Dobeles Amatu mājas un Kašera sapņu fabrikas radošās darbnīcas (sejas apgleznošana, zaķu ausu - matu stīpiņu veidošana, Lieldienu saldumgrozu izgatavošana zaķīša sejas formātā u.c.), olu ripināšana, Lieldienu foto siena un citi pārsteigumi Jūs sagaida Pirmajās Lieldienās LIELDIENU JAMPADRACĪ Dobelē!

Ieeja bez maksas.

 

Autors: Sandra Ķiņķere

Foto: Flickr.com

Drukāt