Vai var lietot putas betona vietā pēc Rīgas pilsetas būvvaldes likuma?

STABU 100 nelegali buve kaiminu teritorija, betona vieta - PUTAS.

Nelegālas darbības Stabu ielā 100. Arjāns Gutmānis nelegāli darbojās uz jumta un meiģināja salabot skursteni ar putam betona vietā. Stradnieki mēģināja to salabot ar putam būvvaldes acu priekšā. Vai var lietot putas betona vietā pēc Rīgas pilsetas būvvaldes likuma?  Stabu 100 darbinieki bez atļaujas mēģināja salabot skursteni ar putām, kuru paši sagrāva.
Varbūt tad via ēka ir uzcelta pavirši - kā celtniecības materiālu izmantojot putas nevis betonu. 

 

 

Add a comment

Strādnieki no Stabu 100 gandrīz izraisīja ugunsgrēku!

 

Ēkas būvniecība nekad nav bijusi viegla lieta. Dažreiz ir grūti ievērot visus noteikumus un būves likumus. Veicot darbus uz jumta, strādnieki no Stabu 100 gandrīz izraisīja ugunsgrēku. Liecinieks stāsta : "Trīs cilvēki sāka strādāt uz ēkas (Stabu iela 102) jumta. Viņi nobloķēja dūmvadu. Es redzēju kā no dūmvada iziet melni dūmi." Izmeklējot situāciju bija noskaidrots, ka strādnieki nobloķēja Stabu ielas 102 mājas dūmvadu. Stabu ielas 102 mājas īpašnieks daudzkārt ir prasījis neaiztikt viņa ēku, taču visas prasības tika noraidītas. "Es viņiem pateicu, ka nedevu nekādu atļauju, taču viņi tikai lamājās, meta akmeņus uz manu pusi, un pat iesita mani pa galvu ar lielo virvi. Es daudz reižu zvanīju uz policiju un rakstīju uz Rīgas pilsētas Būvvvaldi, bet nekādas racionālas ricības nesekoja. Vienu reizi policisti atbraucot pateica, ka tā nav viņu lieta un aizbrauca" stāsta Stabu ielas 102 mājas īpašnieks.

 

Add a comment

Stabu 100 strādnieki apmāna mērnieku un kaimiņus!

Šodien GEO mērnieks bija atnācis un parādīja Stabu 100 strādniekiem, kur atrodas robeža starp īpašumiem Stabu 102 un Stabu 100. Tikko mērnieks aizbraucis, bezkaunīgie strādnieki ir pārbīdījuši mērnieka ieliktās robežzīmes apmēram par pusmetru uz svešu teritoriju un turpina darboties. Strādnieki krāpjas un neievēro likumu.

Add a comment

Strādājošie Stabu 100 celtnieki ir reāli kriminālnoziedznieki!


Strādājošie uz Stabu 100 īpašnieka (Ļev Golands) cilvēki (strādnieki) ir reāli kriminālnoziedznieki! Viņi sit cilvēkus no blakusesošajām mājām, kā arī nelegāli ielaužas citu sētās.

 

3.martā 2020.gada strādnieki un menedžeris Arjans Gūtmanis no Stabu 100 gribēja ielauzties Stabu 102 sētā. Kad cilvēki no Stabu 102 gribēja apturēt tādas darbības, Arjans Gūtmanis ielauzās Stabu 102 teritorijā un iesita vienu cilvēku no Stabu 102 pa galvu (tik stipri, ka tam vajadzēja vērsties pēc medicīniskas palīdzības). 

 

 

 

 

 

 

"Es dzīvoju Stabu 102, es to visu biju redzējusi! Policija atbrauca, taču Arjans netika arestēts! Šausmīga uzvedība! Kā var mierīgi dzīvot tādā apkārtnē? Kas var mūs pasargāt? Es baidos iziet no mājas, jo baidos ka tie huligāni var mani nosist! Droši vien tie huligāni ir kādi vietēji narkomāni! Šausmas!" stāsta lieciniece.

 Dārgie Latvijas iedzīvotāji! Mēs ietecam jums uzmanīties no šīs personas! Viņš var būt bīstams.

Add a comment

'Rail Baltica' vajadzībām atsavinās 123 īpašumus

Nekustamo īpašumu atsavināšanas process "Rail Baltica" izbūves vajadzībām Latvijā norit jau pāris gadus, un projekta Rail Baltica ieviesējs Latvijā – uzņēmums Eiropas Dzelzceļa līnijas sagatavojis atsavināšanai privātpersonām un pašvaldībai piederošus 123 īpašumus, portālu "Delfi" informēja uzņēmuma "Eiropas Dzelzceļa līnijas" komunikācijas vadītāja Rita Voronkova.

Add a comment